Bloguma Hoşgeldiniz !

Mücahit Polat

İnsanlara yararlı olmaya çalışan kendi halinde bir yazar.

Ne Aramıştınız?

E-posta Aboneliği!

En güncel yazılarımızdan anında haberdar olmak mı istiyorsun?? O zaman E-posta ile takip et!

Hakkımda

İsminiz

Mücahit Polat

Web Geliştirme

http://birsorumolacak.blogspot.com.tr

HAKKIMDA

17 temmuz 1992 Kahramanmaraş Elbistan doğumluyum.İlk okulu doğdumun yer olan elbistan'ın ilçesi afşin'de okudum.Sonrasında maddi yetersizlikler dolayısı ile Hatay'ın dörtyol ilçesine gelmek zorunda kaldık.Bendeniz de Ortaokul öğrenimimi Dörtyol Mehmet Akif İlkokulunda tamamladım.Tabi okul dönemlerim de yeni şehire alışmak zor olsa'da nihayetinde alıştım.

Benim için en önemli yıllarım lise dönemleri idi.''benim için de öyle''dediğinizi duyar gibiyim.Ama neden önemliydi.Çünkü malumunuz ortaokul'dan sonra hangi liseye gideceğiniz çok önemlidir.İşte benim ne kadar şanslı olduğumda burada ortaya çıkıyor ki.Gerçekten çok şanslıymışım ki Dörtyol sağlık meslek lisesini kazandım.Sağlık meslek lisesi muzunu olduğum için hem sanşlıyım hem de gurur duyuyorum.Gerçekten bambaşka bir meslek ve günümüzde çoğumuzun da yaşadığı işsizlik sorunundan kurtulmuş oldum.Lise'de haylaz ve ders çalışmayan birisi olarak diplomam bana verilmiş bir nimet. Lise'den sonra üniversite okumadım.Elimde imkan vardı da bende okuma isteği yoktu.Onun için Üniversite tecrübem olmadı.

Ben onun yerine direk olarak iş hayatına atıldım.Liseden mezun olur olmaz Hatay MKÜ Araştırma Hastanesinde göreve başladım.Yaklaşık olarak 3 yıl boyunca çalıştığım hastanem'den Bu yılın ortalarında çıktım.Şimdi ise bir özel sağlık şirketinde çalışmaktayım. Yani sizin anlayacağınız çok monoton bir hayatım oldu.Hiç aksiyon felan yaşamadım.Gayet düz bir hayatım var.Bende hayatımı değiştirmek adına Blog yazarlığına koyuldum ve bir süredir bununla uğraşıyorum. Benim Kendimden anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar.Hepinize hayatta mutluluklar ve sağlıklı günler diliyorum.Kendinize çok iyi davranınız...

Yandex.Metrica Blogger Widgets