Bloguma Hoşgeldiniz !

Mücahit Polat

İnsanlara yararlı olmaya çalışan kendi halinde bir yazar.

Ne Aramıştınız?

E-posta Aboneliği!

En güncel yazılarımızdan anında haberdar olmak mı istiyorsun?? O zaman E-posta ile takip et!

İnternetten Para Kazanma Yolları [Blog Yazarak Kazanma]


Blog Yazarak Para Kazanmak Mümkün mü?Blog yazarak para kazanma mevzusuna son dönemde çok kafa yoruluyor. Ortalıkta öyle şehir efsaneleri dolaşıyor ki, kolay yoldan para kazanmaya hevesli insanlar “blog yazarak para kazanılır mı ?” “blog açarak para kazanmak mümkün mü?” gibi soruların cevabını arıyorlar.Bende Sizlere Bu Yöntemlerden Bahsetmek İstiyorum.Sizde Blog yazarak hem eğlenebilir hemde para kazanabilirsiniz.
Blog yazarak para kazanma

Ama Öncelikle bu işe yeni girenlere ya da gireceklere blog açmanın tek başına para kazandırmayacağını söylemeliyim. Blogunuzu açar açmaz bir yerlerden para geleceğini falan sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Blog açmak, para kazanmak için tek başına yeterli değil, blogunuz için düzenli içerik üretmeli, tanıtım çalışmaları yapmalı, geliştirmek için zaman harcamalısınız.İşte Blog yazarak para kazanmanın bazı yöntemleri:


 • Hala Bir Blogunuz Yokmu?

O halde Çok kolay bir şekilde google üzerinden bir blog açabilirsiniz ama ilk önce yapmanız gereken bir google hesabı açmak ve en önemlisi hesabı açarken tamamen doğru bilgiler vermelisiniz yoksa para kazanmanız imkansız olabilir.Bu eğitim videosuna linke tıklayın tıklayarak da nasıl blog oluşturacağınızı öğrenebilirsiniz.
Para kazanmak la ilgili yazılarımın devamı gelecek beklemede kalın...

 • Google Adsense Reklamları

Blog yazarlarının para kazanmak için deneyeceği ilk ve en basit yöntem Google Adsense reklamlarıyla para kazanmak olacaktır.Ama ilk önce Google Adsense'e Kayıt olmaktır(linke tıklayarak kayıd olun)Daha sonra kayıt işleminiz tamamlandıkdan sonra Adsense üzerinden Blogunuza Reklam vererek Para kazanmaya Başlayabilirsiniz.Adsense Reklamları Düzgün bir şekilde yerleştirilirse ayda 80-90 tl arası para kazanabilirsiniz.

Diğer Yazımıda Okuyabilirsiniz......

Yorum Yaparak Katkıda Bulunursanız Sevinirim...


Birsorumolacak

3 yorum :

 1. Şu sıralar sadece para kazanmak için açılmış ve düzeysiz o kadar çok blog var ki, çoğu bilgi kirliliği çoğu yanlış bilgi veriyor.

  YanıtlaSil
 2. Çok haklısın kardeşim zannediyorlar ki para kazanmak bu kadar basit ama sonuç hepsi birer çöpe dönüşüyor malesef

  YanıtlaSil
 3. yahu bu bloglardan o kadar çok varki ve hepside kabul ediliyor adsenseye bugün başvuru yaptım normalden kabul etmedi yani çöp siteler var ama bizi almıyor

  YanıtlaSil

Soru ve Yorumlarınızı Bize Yazın


Yandex.Metrica Blogger Widgets